DSC Alarm Fiyatları

Alarm ürünlerinin ne kadar önemli oldukları konusu gayet nettir. Hırsızlık girişimlerinden doğacak zararlarla muzdarip olmamak adına mutlaka profesyonel güvenlik tedbirleri alınması gerekiyor. Bu önlemler arasında ise, alarm sistemlerinin yeri oldukça önemlidir. Dolayısıyla alarm ürünlerinin işyeri ve evlere uygulanması hırsızlıktan kaynaklanacak kayıpların ortadan kaldırılması anlamına geliyor. Ancak burada insanların kafasını kurcalayan bir durum söz konusudur. Alarm ürünlerinin fiyatları… oldukça yüksek gibi gözüken fiyatların nedenleri irdelendiğinde alarm ürünlerine ödediğiniz bedel hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Ucuz bir alarm almak

Piyasada oldukça ucuza imal edilen çeşitli alarm ürünleri yer alıyor. ancak bu ürünler işyeri ve ev güvenliğini sağlamak için ek modül veya özelliklere sahip değildir. Bir işyerinin güvenlikle ilgili ihityaç duyacağını modüllere sahip olmaması güvenlik açığı demektir. Dolayısıyla ihtiyaç analizine göre satın alınması gereken alarm ürünlerinden çok asgari ücret tarifesi beklenmesi doğru olmaz. Ancak şunu da not etmeliyiz. Bazı alarm markalarının ithal ettiği güvenlik ürünleri oldukça pahaldır. Bunun sebebi, kur ve gümrük vergileridir. İthal ürünler yerine yerli mal tercih edildiğinde profesyonel ürünlerin daha uygun fiyata alınması mümkün olabilir.

Hem uygun fiyatlı hem de profesyonel niteliğe sahip DSC Alarm tarafından satışa sunulan ürünler tercih edilebilir. Profesyonel sınıfına dahil olan ürünler yerli mühendislik ürünüdür. Bu nedenle kur veya gümrük gibi ekstra maliyetler söz konusu olmadan satışa sunuluyor. Kablolu ve kablosuz modelleri bulunan ürünlerin çift siren sistemi, iletişim sistemi, takip modülü ve kumandalı gibi değişik ihtiyaçlara cevap verecek nitelikleri var. Bunların temin edilmesi demek hem işyerinizin güvenliğinin üst düzey şekilde sağlanması hem de bütçenize uygun bir güvenlik ürünü almanız demektir.

Klasik alarm ürünleri daha ucuz olabilir. ama ihtiyacınızı karşılayacak modüllere sahip olmaz. Eğer güvenlikle ilgili üst düzey bir beklentiniz söz konusu değilse, klasik alarm ürünlerini temin ederek evinize veya işyerinize uygulayabilirsiniz. Ancak bunlardan üstün performans beklememek gerekiyor. Birkaç kez hırsızlık girişimiyle karşı karşıya kalmış yerler için de önerilmez.