Akıllı ev işyeri Hırsız Alarm Sistemi

Akıllı ev işyeri Hırsız Alarm Sistemi ile ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm bulabilirsiniz Alarm sistemi farklı ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı şekillerde sunulur. Alarmınızı Uygulamanız ile tamamen akıllı telefonunuzdan tabletinizden kontrol etmek ister misiniz? Yoksa normal tuş takımlı standart alarm seti mi daha uygun olur?Ya da sadece yazlık veya yazlık eviniz için mükemmel bir çözüm olan bağlantılı internet ve gsm bağlantılı alarmı mı istiyorsunuz?

AKILLI ALARM İLE Otomasyon FARKI NE?

akılı alarm sistemi alındıktan sonra 5 dakika içerisinde kurabileceğiniz bir üründür.Tüm sensörleri,elektrik kontrol cihazlarını kurmanız sadece 5 dakikanızı alacaktır.Daha sonra dilediğiniz senaryoları kendiniz yapabilirsiniz.

Projelendirme sonrasında gerekli ekipmanlar hazırlanıyor ve montaj ekipleri giderek montajı gerçekleştirip sistemin DSC Güvenlik Merkezine bağlantısı yapılıyor. Hareket dedektörleri ve manyetik kontaklar, mekan içindeki her türlü algılama yeteneğine sahip bulunuyor. Alarm Sistemi içerisindeki diğer dedektörler ise duman, gaz sızıntısı gibi tehlikeleri saptıyor.

 

Alarm Sisteminizi Kolayca Kontrol Edin ve Yönetebilin

Dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı alarm sisteminizi mobil cep uygulama üzerinden uzaktan aktif hale getirin veya devre dışı bırakın ve dilediğiniz gibi yönetin.
Alarm sisteminizi ister evinizde uzanırken, ister sabah evden çıktıktan sonra işyerinizde uzaktan aktif edin. Dilediğiniz alanları devre dışı bırakın. Güvenliği konfor ile yaşayın.

Evinizi Akıllandıran Özellikleri ile Tanışın

Klimanızı, kombinizi, garaj kapınızı veya bahçe sulamasını entegre edin ve bütün bunları tek uygulama üzerinden yönetmenin kolaylığını yaşayın.Alarm sistemi ile kamera sistemi birlikte çalışır
Görüntülü Alarm sistemi ile Doğrulama Akıllı alarm sistemini üzerinden kamera ile eşleştirin, alarm durumunda görüntülü olarak arasın sizi ve hırsızlık doğrumu yanlışmı olduğunu teyid edersiniz.

Alarm Cihazınızı Cep Telefonunuzdan Kumanda Edebilirsiniz.

EVİNİZİ DİLEDİĞİNİZ YERDEN İZLEYİN

Akıllı ev işyeri Hırsız Alarm Sistemi Alarmı kurmayı unuttuğunuzda telaşa kapılmayın, Dsc neo serisi ile tek tuşla alarmınızı devreye alabirsiniz.Neo Alarm ile dilediğiniz yerden alarm sisteminize müdahele edebilirsiniz. Hırsız, yangın, acil sağlık ve su baskını gibi sevdiklerinizi ve değer verdiğiniz herşeyi korumak için DSC ALARM yeterlidir.

İŞYERİNİZDEKİ ALARM SİSTEMİNİZİ AKILLANDIRIN

Mekana göre alarm sisteminin kurulması için uzman kişilerden oluşan Dsc Güvenlik yetkili ekipleri mekana gidiyor. Bu keşif neticesine göre mekanın risk analizi ve güvenlik ihtiyacı belirleniyor. Keşif esnasında  mekanda yaşayan kişilerin yaşam senaryoları göz önünde bulundurularak yaşayan kişi sayısı , evcil hayvan olup olmadığı gibi tüm unsurlar inceleniyor. Akabinde bu yaşam senaryosuna göre projelendirme yapılıyor. Burada amaç, alarm sistemini kurarken kişilerin yaşam alanlarını ve özgürlüklerini kısıtlamadan onlara güvenli bir yaşam alanı sağlamak. Projelendirme sonrasında gerekli ekipmanlar hazırlanıyor ve montaj ekipleri giderek montajı gerçekleştirip sistemin DSC Güvenlik Merkezine bağlantısı yapılıyor. Hareket dedektörleri ve manyetik kontaklar, mekan içindeki her türlü algılama yeteneğine sahip bulunuyor. Alarm Sistemi içerisindeki diğer dedektörler ise duman, gaz sızıntısı gibi tehlikeleri saptıyor.