Akıllı ev işyeri Hırsız Alarm Sistemi Nedir

Akıllı ev işyeri Alarmları ile ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm bulabilirsiniz Alarm sistemi farklı ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı şekillerde sunulur. Alarmınızı Uygulamanız ile tamamen akıllı telefonunuzdan tabletinizden kontrol etmek ister misiniz? Yoksa normal tuş takımlı standart alarm seti mi daha uygun olur?Ya da sadece yazlık veya yazlık eviniz için mükemmel bir çözüm olan bağlantılı internet ve gsm bağlantılı alarmı mı istiyorsunuz?

PEKİ AKILLI ALARM İLE DİĞER ALARM SİSTEMLERİ FARKI NE?

akılı alarm sistemi alındıktan sonra 5 dakika içerisinde kurabileceğiniz bir üründür.Tüm sensörleri,elektrik kontrol cihazlarını kurmanız sadece 5 dakikanızı alacaktır.Daha sonra dilediğiniz senaryoları kendiniz yapabilirsiniz.

Akıllı Alarm Sisteminizi Kolayca Kontrol Edin ve Yönetebilin

Dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı alarm sisteminizi mobil cep uygulama üzerinden uzaktan aktif hale getirin veya devre dışı bırakın ve dilediğiniz gibi yönetin.
Alarm sisteminizi ister evinizde uzanırken, ister sabah evden çıktıktan sonra işyerinizde uzaktan aktif edin. Dilediğiniz alanları devre dışı bırakın. Güvenliği konfor ile yaşayın.

Evinizi Akıllandıran Özellikleri ile Tanışın

Klimanızı, kombinizi, garaj kapınızı veya bahçe sulamasını entegre edin ve bütün bunları tek uygulama üzerinden yönetmenin kolaylığını yaşayın.

Akıllı Alarm sistemi ile kamera sistemi birlikte çalışır
Görüntülü Alarm sistemi ile Doğrulama Akıllı alarm sistemini üzerinden kamera ile eşleştirin, alarm durumunda görüntülü olarak arasın sizi ve hırsızlık doğrumu yanlışmı olduğunu teyid edersiniz.

Alarm Cihazınızı Cep Telefonunuzdan Kumanda Edebilirsiniz.

EVİNİZİ DİLEDİĞİNİZ YERDEN İZLEYİN

Alarmı kurmayı unuttuğunuzda telaşa kapılmayın, Dsc neo serisi ile tek tuşla alarmınızı devreye alabirsiniz.Neo Alarm ile dilediğiniz yerden alarm sisteminize müdahele edebilirsiniz. Hırsız, yangın, acil sağlık ve su baskını gibi sevdiklerinizi ve değer verdiğiniz herşeyi korumak için DSC ALARM yeterlidir.

İŞYERİNİZDEKİ ALARM SİSTEMİNİZİ AKILLANDIRIN

Mekana göre alarm sisteminin kurulması için uzman kişilerden oluşan Dsc Güvenlik yetkili ekipleri mekana gidiyor. Bu keşif neticesine göre mekanın risk analizi ve güvenlik ihtiyacı belirleniyor. Keşif esnasında  mekanda yaşayan kişilerin yaşam senaryoları göz önünde bulundurularak yaşayan kişi sayısı , evcil hayvan olup olmadığı gibi tüm unsurlar inceleniyor. Akabinde bu yaşam senaryosuna göre projelendirme yapılıyor. Burada amaç, alarm sistemini kurarken kişilerin yaşam alanlarını ve özgürlüklerini kısıtlamadan onlara güvenli bir yaşam alanı sağlamak. Projelendirme sonrasında gerekli ekipmanlar hazırlanıyor ve montaj ekipleri giderek montajı gerçekleştirip sistemin DSC Güvenlik Merkezine bağlantısı yapılıyor. Hareket dedektörleri ve manyetik kontaklar, mekan içindeki her türlü algılama yeteneğine sahip bulunuyor. Alarm Sistemi içerisindeki diğer dedektörler ise duman, gaz sızıntısı gibi tehlikeleri saptıyor.

DSC Güvenlik Alarm Merkezine iletebilmesine olanak tanıyor. 24 saat hizmet veren DSC Alarm Merkezi, daha önce sahibinden aldığı talimata göre sistem sahibini, güvenlik güçlerini veya her ikisini birden arıyor ve kısa bir süre içinde olaya müdahale edilmesini sağlıyor. Ayrıca sistemine taşınmak isterse eklenilebilecek gaz ve duman dedektörleri ile gaz kaçağı ve yangın tehlikeleri de tespit edilip gerekli yönlendirmeler yapılabiliyor. Bunlara ek olarak, panele bağlanan ev otomasyon modülleri sayesinde yangın durumunda, doğalgaz ve elektriklerin otomatik olarak kesilmesi ya da soygun ihbar alarmında bahçe kapısı ve kepenklerin kilitlenmesi mümkün olabiliyor. Alarm sistemleri birçok tehdide karşı önleyici bir etken olmalarının yanı sıra, konforlu bir yaşam içinde kullanıcıya farklı imkanlar sunuyor. Alarm sistemi panellerine bağlanan ev otomasyon modülleri ile evde bulunan tüm elektronik cihazlar tek bir panel üzerinden kontrol edilebiliyor. Alarm sistemi kontrol eden şifre panelinden, uzaktan kumandadan hatta evin dışındayken cep telefonu ile evin ışıkları yakılabiliyor, kombi ya da klima çalıştırılabiliyor.